Evička nám ochorelazameraný na zdravotnú výchovu (poskytovanie prvej

pomoci).  (5-6 roč. deti)

Škola podporujúca zdravie - zameraný na podporu zdravia a zdravého životného štýlu.  (celá škola)

Okno do prírody zameraný na rozširovanie poznatkov o prírode a vypestovanie

kladného vzťahu k prírode.  (celá škola)

Dajme spolu gól   -  projekt zameraný na rozvíjanie pohybových návykov, motivovať deti k športovej aktivite a vytvárať trvalý vzťah k športu celkovo a

hrovými prostriedkami ukázať pozitíva pohybu a samotnej hry - futbalu.  (5-6 roč. deti)

Cesta čarovným svetom rozprávky – zameraný na pestovanie vzťahu k literatúre (rozprávkám), rozvíjanie predčitateľskej a digitálnej gramotnosti.

(celá škola)

Intenzifikácia separovaného zberu-  zameraný na triedenie odpadu (projekt mesta )  (celá škola).