Deň otvorených dverí v MŠ

11.11.2018 20:23

Dňa 06.11.2018 sa v MŠ Sídlisko 1. mája 68 vo Vranove nad Topľou otvorili dvere pre širokú rodičovskú verejnosť. Škola pripravila pre rodičov rôzne aktivity v rámci dňa otvorených dverí. V dopoludňajších hodinám prebehli otvorené hodiny vo všetkých triedach. Rodičia tak mohli nahliadnúť do tried a pozrieť si cielenú vzdelávaciu aktivitu. V popoludňajších hodinách vo vestibule školy prichystali tety kuchárky  ochutnávku nátierok a v netradične vyzdobenej telocvični sa začali helloweenske tvorivé dielne. Rodičia s deťmi vytvárali rôzne výrobky z prírodnin, vyrezávali tekvičky, zhotovovali rôzne strašidielka, pavúčikov. No najväčšou atrakciou pre deti bolo maľovanie na tvár. Každé dieťa odchádzalo domov s úsmevom na tvári a s krásnou maľbou na líčku. Deň otvorených dverí ukončili rozžiarením vyrezaných tekvíc- svetlonosov na školskom dvore. Vysoká účasť rodičov na podujatí potešila nielen deti , ale najmä zamestnancov školy . Tešíme sa na ďalšie spoločné aktivity v našej materskej škole.