Pozvánka !

Riaditeľka MŠ pozýva dňa 23.04.2024 o 15.30 hod.  do telocvične  rodičov z triedy Ježkovia a Sovičky na stretnutie ohľadom rozlúčky predškolákov. Na stretnutí sa dozviete, ako bude prebiehať rozlúčka predškolákov .
Účasť nutná.

Zápis do MŠ na školský rok 2024/2025

Riaditeľstvo MŠ Sídlisko 1.mája 68 oznamuje, že žiadosti o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie na školský rok 2024/2025 bude škola prijímať

až v termíne od 01.05. 2024 do 31.05.2024 .

Kliknite na link - informácie k zápisu. Oznam o zápise do MŠ.odt (57716)

Pozor  !!!

Zmena prispevku.docx (11007)

Vážení rodičia !

Aj v tomto roku môžete pomôcť MŠ , ak poukážete Vaše 2% zo zaplatenej dane na
naše rodičovské združenie. Údaje sú na tlačivách.
Tlačivá máte v šatniach alebo na stránke školy v priečinku  Dokumenty.
Ak nechcete odniesť na Daňový úrad tlačivá , odovzdajte s potvrdením o zaplatenej dane (dostanete pri ročnom zúčtovaní u zamestnávateľa)
triednej učiteľke. My odnesieme spolu všetky.
ĎAKUJEME !!!!

ČO NÁS ČAKÁ V  MESIACI  APRÍL  ?

08.04.2024 - návšteva  zubnej ambulancie o 10:00 hod. - trieda Ježkovia

09.04.2024 - LESNÁ PEDAGOGIKA  - s lesníkmi, poplatok: 3,50 €

17.04.2024 - návšteva CVČ - trieda Sovičky

22.04.2024 - DEŇ ZEME -  v MŠ

22.04.2024 - od 13.00 - 17.00 hod.  Brigáda rodičov v MŠ  - maľovanie lavičiek, preliezok na dvore

26.04.  pred AOC o 9.:30  Deň Zeme trieda Sovičky a Ježkovia

30.04.2024 - SADENIE MÁJA - školská aktivita, všetky triedy

MŠ Sídlisko l. mája 68 vo Vranove nad Topľou je 5 triednou materskou školou, ktorá poskytuje výchovu a vzdelávanie deťom od dvoch do šiestich rokov a deťom ktoré pokračujú v plnení povinného  predprimárneho vzdelávania. Škola sa nachádza na Sídlisku l. mája v blízkosti Lesíka 1.mája. Je v účelovej budove s vlastnou záhradou . Súčasťou školy je aj telocvičňa ,ktorú využívame na rôzne pohybové  aktivity. Vo výchovno- vzdelávacom pôsobení sa snažíme upúšťať od dominantného postavenia učiteľky a to vytváraním rovnocenného partnerského  vzťahu učiteľ- dieťa . Do edukačného procesu zaraďujeme rôzne aktivizujúce metódy a prostredníctvom zážitkového učenia umožňujeme dieťaťu získať nové poznatky samostatnou aktivitou. Uprednostňujeme skupinovú prácu,v ktorej rešpektujeme  individuálne a rozvojové  možnosti detí. Vytvárame dostatočný priestor na individuálny prístup k deťom.